| croissant a întrebat:

recent m-am făcut in zona intima cu bigul iar acum am bubite. Mentionez ca abia l-am cumparat. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Vezi aici cateva lucruri care trebuie avute in vedere.
http://www.csid.ro/......a-16165939
Ai putea considera sa iti cumperi un aparat electric de tuns si sa te tunzi numarul 1. Asa scapi de multe probleme inclusiv de crescut fire pe sub piele. Si, ca baiat, pot sa iti spun ca mi se pare OK cand ma ocup de zona respectiva daca e tunsa scurt si spalata bine.

1 răspuns:
| Cris69 a răspuns:

Practic sa nu te mai scarpini in timp iti vor trece