| alexandruanghel a întrebat:

Am facut o prostie si m-am ras cu bigul in zona intima. Si din pacate mi-au aparut niste umflaturi micute, cum pot scapa de ele? Tin sa precizez ca bigul era nou, si destul de calitativ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu este o prostie neaparat este o iritatie.
Pune apa rece ca sa mai amelioreze durerea si o crema fara alcool cu care sa te faci de sus in jos cum creste parul nu invers.

| alexandruanghel explică (pentru Freya1):

Ce parere ai despre crema de galbenele?

| Freya1 a răspuns (pentru alexandruanghel):

E buna

| Necunoscut112 a răspuns:

Alta dată nu te mai face în răspăr.

| Mada1920 a răspuns:

Iti vor trece in cateva zile, da-ti cu o crema de galbenele. E normal sa te iriti fiind prima sau a doua oara.