| andreea2402 a întrebat:

saptamana trecuta am ajuns la spital in urma unor convulsii. In ambulanta mi-a pus perfuzie la mana dreapta si mai apoi, cand am ajuns la spital mi-a luat analizele din aceeasi mana. Analizele mele au iesit relativ bune.
Presupunerea mea e ca perfuzia mi-a influentat rezultatul analizelor. Daca sunteti in cunostinta de cauza, v-as ruga sa va exprimati o opinie cu privire la situatia expusa mai sus, va multumesc anticipat. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca era vreo problema, dar spre linistea ta poti reface analizele la un cabinet privat

| Ruxandra15 a răspuns:

Si eu am patit tot asa. Nu influenteaza cu nimic. Facandumi analizele din mana in care am avut perfuzie am cerut sa imi faca si din cealalta si au iesit exact la fel.

| Mihai04Radu a răspuns:

Esti tanara din cate vad! Convulsile apar an cazuri foarte rare si la pacienti an varsta.Ati recomand sa-ti faci analizele la o clinica buna! Cele de la stat poti sa fi cu inima ca-ti zice ca ai picioru luxat nu chiar peste tot dar majoritatea.Deci an concluzie fa analize sanatatea este cea mai de pret bogatie.