| Low72 a întrebat:

Bună ziua/seara/dimineața oameni buni.Aș dori să aflu dacă mai pot juca poziția de GK, acum 2 ani(in vară fac 3 ani),am suferit un traumatism numit decolare epizară.Vă rog, dați-mi răspuns, am 15 ani, nu stiu la ce vârstă se termină dezoltarea.Vă mulțumesc pentru. timpul acordat, ofer fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JokerDeaD a răspuns:

Daca te descurci ca GK, mergi la un doctor de familie sau mai cauta pe net, intreaba la scoala etc. Daca nu te descurci sau nu prea esti luat in seama de antrenor, cred ca mai bine ti-ai gasi alt domeniu.

Gandeste-te ca cariera asta de fotbalist e bazata pe mult talent, daca nu ajungi cel putin in liga a doua nu cred ca ai sanse sa ajungi in liga intai sau in strainatate, ca sa poti trai si dupa ce te retragi happy

| Low72 explică (pentru JokerDeaD):

Hei salut.Mersi că ai răspuns la acestă intrebare.Da, știam asta, dar uite așa, eu am oferte de la echipe din liga 1 din Anglia,Spania,Italia (juniori) și toate le-am refuzat. Știu la ce te gândești, stai liniștit, dar mai am un viitor in față, mă gândesc să dau la Drept, Medicină sau Academia de Poliție..Am 10 pe linie la școală, exceptând matematica.

| JokerDeaD a răspuns (pentru Low72):

Atunci succes pe viitor, bravo big grin