| 0726575208 a întrebat:

Bună ziua
As dori sa aflu codul Puk.Cum pot? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu avem cum sa ti-l spunem noi, ca nu detinem informatia aflata doar in sistemul furnizorul tau de telefonie.

Suna la compania ta, care iti furinizeaza serviciile telefonice si dupa ce treci prin intrebarile lor, ca sa stie sigur ca tu esti propietarul acestui telefon, iti vor spune si puk-ul.

aici ai informatie pas cu pas, ce trebuie sa faci:

https://www.lerato.ro/......l-gasesti/

| mi25 a răspuns:

NU! Cauta pe internet, deoarece trebuie sa dai diferite date personale. Fiecare retea are metodologia ei de a afla codul PUK.

Răspuns utilizator avertizat