| adrryana a întrebat:

Supradyn(pastile efervescente) este un medicament sulfamid? pentru ca vreau sa iau Alive si nu se recomanda sa le administrezi cu sulfamide.
Ati luat Alive? este bun de ceva? Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti citi instructiunile.Acolo scrie sigur.Nu folosesc asa ceva pentru ca nu am nevoie.Nu stiu tu de ce vrei?

| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns:

Auzii. Supradyn este cea mai buna vitamina ( medicament), Si sora mea a luat supradyn si asa pofta de mancare a avut. Eu nu stiu despre ce vorbesti, doar atata iti zic ca supradyn este cel mai bun medicament, sa zicem cea mai buna vitamina happy, Funda? :*