| AnonimulProb a întrebat:

Buna ziua TPU am o nevoie urgenta de moldamin 600000 sau 1200000. Un site de unde pot cumparata online, stiu ca nu se mai fabrica in Romania, orice ajutor este bine venit va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Conform legislatiei actuale, moldamin poate fi cumparat doar din farmacii pe baza de reteta. Nu se vinde online.

| AnonimulProb explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da, dar nu se mai fabrica in tara la noi din ce am citit eu

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se mai fabrica. Ti-am raspuns la intrebarea anterioara.

| ZeUs13 a răspuns:

Ai ASLO ridicat? Atunci at trebuie sa-ti fie prescris de medic.Alta modalitate nu exista.