| AndreeaM1 a întrebat:

Buna ziua tuturor.
Acum doua saptamani am avut dureri mari in zona apendicelui, amorteli ale piciorului drept, stari de greata, oboseala si ma deplasam greu din cauza piciorului.Mi-a disparut dupa doua zile si nu am mai avut absolut nimic si mentionez ca nu am consumat antiinflamatoare. Dar parca acum iar a inceput sa ma doara piciorul drept dar nu ma doare apendicele cand apas. Odata cu posibila durere a apendicelui am facut si o infectie urinara, care prin pastile a mai trecut dar nu de tot.
Ce credeti ca am? Ar putea fi doar ovarul? (Pentru ca acum doua luni la ecografie mi-au descoperit anexita la ovarul drept).
Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai fi avut apendicita, azi erai deja ingropata.

| Silvia93 a răspuns:

Apendicita,fugi la doctor.

| Vofuse a răspuns:

Poate ai apendicita. Cel mai bine este sa mergi la o consultatie.

| AndreeaM1 explică:

Am alergat putin acum cateva minute si ma doare foarte tare apendicele...