| haos1234 a întrebat:

Buna ziua utilizatori TPU. M-am trezit de dimineata cu o durere de burta in partea de mai jos. Urmatoarea menstruatie o voi avea peste doua saptamani. Poate fi apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca exista si aceasta posibilitate mai ales in cazul in care durerea se manifesta in portiunea respectiva a abdomenului. Sanatate!