| Anabelle_5756 a întrebat:

am 13 ani si in fiecare zi ma culc tarziu, intre 12 si 2 noaptea si ziua nu prea mananc mai deloc. uneori ma doare burta in partea dreapta jos si prima data am crezut ca am apendicita dar doctorul mi-a zis sa stau linistita ca nu am. cu toate ca daca ma culc pe la 2 a doua zi dimineata ma trezesc cu o durere usoara in partea dreapta. de la oboseala te poate durea ficatul? dau funda!

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai da. Ficatul de la oboseala doare, mai ales fierea. mama are o problema asemanatoare. Cand devine prea obosita si stresata are dureri in acea zona. Acum tu ai 13 ani, eu zic sa fii mai organizata pentru ca problemele astea se dezvolta in timp si devin grave. Culca-te mai devreme si mananca mai mult. ideal e sa dormi 8 ore pe noapte dar cel mai odihnitor somn e inainte de 00winking Ai grija de tinewinking

1 răspuns:
| passenger a răspuns:

Poate ai hernie... Nu ridica greutati, mananca/dormi mai mult si in vacanta fac tot posibilul sa te deconectezi de tot ceea ce inseamna scoala etc. :*