| RoGamerUp112 a întrebat:

Salut am o problema deci de 2 zile in amorteste cateodata degetul mic de la mana nu stiu de ce, daca il musc sau il trantesc pe o suprafata simt si il pot misca foarte bine singura problema ca nu pot sa-l simt, imi trece cand tin mana intinsa, ce se intampla

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Maseaza degetul mic, incalzeste-le si va pune in miscare circulatia sangelui sau baga-le mana intr-un vas cu apa calda cu sare!

| georgianasiiulia a răspuns:

Miscal mereu ca sa te dezmortesti si daca nu iti trece intr-o zi du-te la doctor SUCCES

| niron a răspuns:

Mergi la doctor poate ți sclintit ☺