| Cristina8999 a întrebat:

vreau și eu sa știu câți bani m-ar duce un avort?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor pentru a mentine sarcina, te pot ajuta. Avortul este crima, cauta pe yt cum se face si te lamuresti singura daca asta iti doresti pentru copilul tau

| mihai69 a răspuns:

În calitate de medic, sau de pacient?

| oz_1736 a răspuns:

Cam 150€. Mai depinde orasul, renumele doctorului si cate luni de sarcina ai.