| KaterinaPetrova a întrebat:

Bunaaa.:d acum cateva zile am fost la mare si seara am vomitat un lichid verde. mi s-a facut rau probabil de la caldura sau ca am inghitit apa sarata sau nu stiu. stie cineva ce ar putea fi? sau din ce cauza ar fi? sper sa nu fie de la fiere.

am vomitat de mai multe ori in acea seara iar cand nu mai aveam ce sa dau afara era acea chestie verde. intre varsaturi am mancat o banana. e posibil sa fie de la banana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, cred ca ar trebui sa mergi la un medic. Nu mi se pare ok. Multa sanatate si toate cele bune!happykiss

| Ralucutza a răspuns:

Da, de la bila se trage. Ai vomitat fierea

| Anonim187 a răspuns:

Verde? surprise cred ca te transformi intr-un extraterestru laughing dl sex nu cred ca e rolling on the floor oricum ai grija d tine pup dulce blushing

| TeodoraCristina a răspuns:

Chestia aia verde e fierea.ai probleme cu bila happy