| Mikutzadeea a întrebat:

Bunaseara,am o problema.
De 2 zile am burta foarte umflata si in zona de jos.Ce pot sa am?
P.S

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti balonata, probabil o sa ti vina ciclu

| IulianDornianu61 a răspuns:

Cu ce te pot ajuta? FUNDA?

| MorcovuNud a răspuns:

Pai... ai problema vaginala... cred ca ai problema sau ai facut sex si ai ramas gravida. daca esti femeie.