| phantomitza a întrebat:

am o problema nu am mai fost la baie sa fac lipsa mare de vreo 3 zile si mi umflata burta, ce sa iau sa pot sa elimin fecalele? ceva ceai sau bautura? dau funda, cam ciudata intrebarea dar am nevoie de raspuns:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lor3nutza a răspuns:

Inceraca bere+lapte sau lapte+struguri sau ceva de sezon bea vreun litru de socata si iti garantez ca in 30 de min esti la toaleta

Funda?

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Gasesti laxative la farmacie. Daca nu, poti manca oricand 2 pachete de guma odata si te rezolva ^-^

| Chio9 a răspuns:

Ciudata intrebare dar si mai ciudat raspunslaughing Mananca niste cireste, mananca un iaurt..si apoi sa functioneze sigur bea si o bere. sper sa mearga..bafta.

| Miha3 a răspuns:

Mergi la farmacie si spune-le ce problema ai. Iti vor da ele un ceai special sau nu stiu ce prafuri care se fac cu apathinking

| Roadiro a răspuns:

Pentru constipatie bea ceai de galbenele sau ceai de frunze de nuc! Eu iti recomand leacuri naturiste daca nu du-te la farmacie si o sa-i recomande niste ceaiuri cu efect laxativ!

In orice caz: nu lua pastile! Iti fac rau la stomac!