| DamariisDammyy110 a întrebat:

BunăTpu! Am o problemă..Noaptea imi vine un aer așa rece la piciare.nu era geamul deschis.O dată când era focul la sobă stateam lânga sobâ și de sub pat o venit un aer rece la picioare.Vă rog ce insemnă? crying Dau Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Oamenii spun că-s duhuri necurate, dar probabil sunt doar mase de aer care migrează prin încăpere, efect al unei schimbări anterioare. Dacă ai camera deasupra vreunui beci e cu atât mai probabil să se întâmple. De asemeni și dacă fereastra nu se închide suficient de bine.