| Biiancax a întrebat:

Bune TPU... de azi-dimineata imi e cam rau : ma doare capul taree, ma ustura pielea de la mijloc, imi vine sa vomit si chiar am vomitat de dimineata, am o greata cumplita, putina temperatura si sunt deranjata la stomac nu stiu ce sa mai fac si in seara asta, mai devreme ma intepat in inima de cateva ori.am luat mai devreme un Nospa si un Coldret si mai mi-a trecut putin da'... ce imi recomandati sa fac si app am 13 ani! mersi happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gargaritza_4806 a răspuns:

E posibil sa fii facut insolatie daca ai stat mult la soare.din cate stiu eu insolatia se manifesta prin durere de cap.stari de voma. temperatura, si mai ales usturimi ale pielii.

5 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Ai ramas gravida, imi pare rau.

| rolly3342 a răspuns:

Ai ramas gravida, imi pare rau.

| rolly3342 a răspuns:

Pai nah in ziua de azi nu e ceva chiar asa de neobisnuit, crede-ma. oricum eu faceam mijto.deci scuze.pup

| Biiancax explică:

Daca ai intrat doar ca sa iti bagi joc nu mersi... am 13 ani desteptule oricum mersi. pentru nimic!

| Raluka97 a răspuns:

Eu sincera zic sa mergi la un doctor. E cea mai buna varianta pentru ca doctorul te va ajuta, si el stie mai bine ce medicamente trebuie sa folosesti.