| OOOLEOOO a întrebat:

Buzele uscate pe mai bine de 3 saptamani, care nu se vindeca cu strugurina, ar insemna lipsa de ceva in organism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

N-are nici-o legatura cu lipsa de lichide si toate celelalte.E de la vant.Stiu cum e.Toamna si iarna nu mai pot de usturime ca mi se usuca foarte foarte rau.Strugulelu nu e bun, foloseste crema hidratante sau balsam de buze de la Nivea. Sper ca ti-am fost de foloshappy

| MeOana a răspuns:

Nu stiu smug

| chocco1995 a răspuns:

Probabil lipsa de lichide in special apa!

| KatherinneMilka a răspuns:

Le-ai dat cu vaselina? happy poate ajuta!

| Iarina2 a răspuns:

De calciubig grin