| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine a facut operatie de deviatie de sept, si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Asta depinde si de spital ce tarife au ei, plus ca la privat clar este mai scump. La stat ar trebui sa fie mai ieftin. Eu ti-am spus doar cat a dat tata anul trecut la privat.

3 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

La privat 1500 de lei

| stefan93Eu a răspuns:

Scump scump sad

| Mirunelu a răspuns (pentru stefan93Eu):

Asta depinde si de spital ce tarife au ei, plus ca la privat clar este mai scump. La stat ar trebui sa fie mai ieftin. Eu ti-am spus doar cat a dat tata anul trecut la privat.

| stefan93Eu a răspuns:

Multumesc