| AlexisLuv a întrebat:

Calc stramb cu piciorul stang....cum pot sa imi rezolv aceasta problema? big grin funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Forev3rAlone a răspuns:

Si eu, tot cu stangul.
O sa merg la medic, asta este cel mai bine.
Decat sa ma pun eu sa fac vreo prostie si sa inrautatesc, o sa merg la un medic sa imi spuna el.
Asta iti recomand si tie!
Succes:*

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Esti handicapata asta insemna sincer e un hadicap ca sa scapi de el trebuie sa te duci la ortoped

| zSchizophrenic a răspuns (pentru XatomisX):

Ma,tu esti prost sau te faci?straight face

| Empathizer a răspuns:

Un consult ortopedic te va lamuri daca problema ta se poate rezolva prin purtarea unui dispozitiv ortopedic sau este necesara o interventie chirurgicala.

| PentruFete a răspuns:

Eu zic sa incerci sal fortezi sa sari pe el se vindeca usor

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Sunt intru totul de acord cu ceilalti...mai bine consulta un ortoped pentru sfaturi profesioniste decat sa incerci tu si sa inrautatesti situatia.