| Marius3110 a întrebat:

Salut, mi-am luat un cățeluș, mix între labrador si kangal. Are aproape 3 luni vaccinurile sunt la zi, dar am observat ca piciorul stâng din față e puțin cam strâmb, ce-i drept mănâncă cam mult, cum as putea sa îi remediez problema? Mi-e frica sa nu crească si sa se dezvolte piciorul strâmb

1 răspuns:
| AnneCyntia12 a răspuns:

Depinde si de alimentatia lui. Mai bine te duci la un veterinar sa ii faca vreun cosult sau poate este un piciorus mai mare unul mai mic cum este la toata lumea. Incearca sa il pui sa alerge dupa tine, uita te cu atentie la pasii pe care ii face si in fiecare zi vezi cum de curge, daca este tot la fel foarte indicat ar fi VETERINARUL