| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa opertia de strabism? Si dupa parerea voastra care ar fi cea mai buna clinica din Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am auzit ca cea mai buna este Clinica INFOSAN, Dr.Andreea Ciubotaru este experta in strabism, operatia costa 550 euro cu sanse de reusita 100 %.
Aceiasi operatie o poate face Dr. Filip nu stiu exact unde are cabinetul, costa 1600 roni operatia(16 milioane) dar o face in 2 etape deci costa 3200 roni.
Mai este Clinica OFTAPRO, Dr.Cioplean Daniela, consultatia si investigatiile costa 180 roni iar operatia 2500 roni.

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Am un prieten care s-a operat de curand, a spus ca a dat 600euro cu toate cheltuielile... Nu stiu la ce doctor s-a operat insa, am sa intreb si revin.
Numai bine, Shinwinking

| Romancutza a răspuns:

Eu am platit 2 milioane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc eu am vazut pe mess ca este 80 ron consultare iar operatia 16 milioane. happy Oricum nu este pentru mine ci pentru o prietena