| deia_9483 a întrebat:

Hei daca mananc cereale viva si lapte credeti ca te poti ingrasa mult? fundita

4 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Cerealele nu pe baja de grau si porumb. Acestea contin anumite vitamine de care corpul are nevoie, deci nu! Nu ingrasa! Dar nu manca in exces.
Succes! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor dc sa te ingrasi mult? numai daca mananci muuuult muuuuult 1-2 luni la rand te ingrasi

| cristinutz a răspuns:

Doamne nici intr-un caz cine ti-a spus asta sigur e un prost!

| cosmin_6531 a răspuns:

Vezi ca ingrasatul se pune cand mananci cu pofta si daca ai stresuri happy asa nu te ingrasi daca mananci mancaruri fara grasimii, stai calma mananca lapte si cerealewinking