| bogdan133 a întrebat:

Salut astazi de dimineata mi-au aparut niste pete albe in interiorul penisului. De la ce sunt si cum pot sa scap de ele? ajutati-ma pls!

Răspuns Câştigător
| Rabbit_6831 a răspuns:

Petele acelea sunt pe "capul" penisului? Daca da atunci inseamna ca nu e nimic grav.de scapat spalate ...Aia este "Smegma" este grasime(sebum) nu e nimic grav.winking o sa iti treaca. sigur e de la hormoniwinking Funda plsss daca te-am ajutatbig grin!?

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De la igiena precara sau de la relatii sexuale intamplatoare si neprotejate. Medicul dermaolog e cel mai bun, nu sfaturile de pe tpu.Nu am auzit de sebum in acea zona.

| 2dmv a răspuns:

Foloseste inalbitor, sau daca nai bani incearca cu lesie sau soda caustica! Apai apoi, bucurie!