| UIV27 a întrebat:

Cand apas pe partea dreapta jos a abdomenului, ma doare. E o durere din aia care apare cand fugi mult.ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Depinde unde anume in partea de jos a abdomenului e durerea, depinde daca baiat/fata...ar fi bine sa apelezi la un medic pentru un consult. http://www.i-medic.ro/......ca-dreapta

| Lynna a răspuns:

Este posibil sa ai apendicita, dar poate sa fie si o alarma falsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apendicita.Daca iti amorteste si piciorul, e nasol.

| unknownpink008 a răspuns:

Ai apendicita. Apendicele se afla in partea dreapta a abdomenului. Osa te operezi!

| Cartoon98765 a răspuns:

E posibil sa ai apendicita.
Eu inainte sa merg la doctor am avut greturi, dureri de cap, nu prea mancam. Mai bine vizitezi un doctor.