| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana ma doare, uneori, in partea dreapta a abdomenului, foarte puternic. Durerea persista cateva secunde... Prezint si o durere si un fel de balonare in partea de jos a abdomenului. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Posibil apendicita, fuga la medic!
P.S. In caz ca nu stiai, apendicita netratata poate duce la peritonita, care poate duce la doamne miluieste, marcati 1000 RON repede ca nu vi-l ingrop!

3 răspunsuri:
| Pierdut_Suflet_1990 a răspuns:

Ai ampendicita happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Pierdut_Suflet_1990):

... iar tu ai amfabletism, ehem, anfable - amafle - NU STII SA SCRII!

| 004 a răspuns:

Faci efort ar fi un motiv dar cred ca e apendicită și ar fi bine sa mergi la medic dacă cumva se agravează și da in peritonita e grav
Multă sănătate