supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Cand ar trebui sa te ingrijoreze intepaturile din jurul inimii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Numai atunci cand iti iese prost electrocardiograma sau ecografia Doppler. Intepaturile alea de fapt nu au legatura cu inima; daca ai ceva la inima, apare la primele investigatii.

| PumpkinDoll a răspuns:

Cand sunt adanci

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Atunci cand bei prea multa cofeina, intepaturile sunt de fapt durerile muschilor nu al inimii si se trag de la oboseala si de la lipsa de calciu

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Pateam si eu cand lucram schimbul 3 si ziua faceam iarasi eforturi