| AndreeaLOL a întrebat:

Iubirrea e n lucru care ar trebui sa ma ingrijoreze?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Primul lucru care ar trebui sa te ingrijoreze este acela de a sti sa scrii, pentru a te face inteles/inteleasa.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubirea ar trebui sa te preocupe. Iubirea e un lucru pe care ar trebui sa il traiesti. Niciunul dintre noi nu suntem aici doar pentru noi. Suntem aici pentru a contribui la vietile celor din jur asa cum si ei sunt aici pentru a contribui la vietile noastre.

| MrSoapte a răspuns:

Deloc! Iubirea e facuta sa ne bucure pe toti! DAR, mare atentie...in momentul in care iubesti, devii vulnerabil/a si, accepti cele mai ciudate compromisuri! Deci, nu ideea de-a te indragosti trebui sa te ingrijoreze...ci faptul ca atunci cand ti se umple inima, ti se goleste creierul! Aici trebuie` sa ai mare grija!

| CityOfSatan a răspuns:

Categoric nu! Iubirea e ceva frumos, e pacat ca sunt putine situatii in care se impartasesc sentimentele.

| ImiPlacToate a răspuns:

Nu,Iubire este un sentiment care denumeste,, A place pe cineva'', O zi buna

| împartezâmbete a răspuns:

Noi toti oamenii am fost creati din iubire, Dumnezeu a creat aceasta lume din iubire, iubirea mentine bariere in aceasta lume, daca nu ar fi iubirea, ar fi Iadul pe pamant!

| RaduSk8 a răspuns:

Eu adoooor iubirea!love struck

| xDammit a răspuns:

Depinde cati ani aihee hee.