| mSoo a întrebat:

Cand ies afara imi lacrimeaza ochii si am o senzatie de "uscaciune" a ochilor ( nu pot sta mult timp fara sa clipesc ). De multe ori ca sa diminuez acest efect ma "incrunt"
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să mergi la o consultație ofalmologica. Este posibil să ai nevoie de ochelari.

1 răspuns:
| 220V a răspuns:

Exista niste picaturi pentru asa ceva la farmacie