supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Cand iti cresc maselele de minte te doare toata dantura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daryusxz a răspuns:

Te doare locul respectiv si dintele pe care il impinge daca e cazul, posibil sa se umfle un pic si obrazu pe partea respectiva, stiu ca eu umblam cu lidocainul in jeb laughing

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simti ceva cand cresc, dar depinde si daca au loc unde sa creasca, de asta e bine sa faci o radiografie la dantura din timp

| zăGhost a răspuns:

Nu.