| Ninaa a întrebat:

Cand ma trezesc ma doare spatele, daca stau 10 minute in picioare, ma doare iar. daca stau intr-o singura pozitie, iarasi ma doare.
De ce, ce pot face? funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Exact asa am patit si eu acum cateva zile si am facut urmatoru tratament :
roaga pe cineva ( mama tata sora sau pe cine ai tu mai aproape ) sa te deie cu putin otet pe spate si cu apa si sa-ti faca un masaj timp de 20 minute.
Garantat iti va trece durerea

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie, posibil un reumatism sau chiar mai mult.
Sănătate!
Pa, pa.

| ir3al a răspuns:

Incearca Ketonal Gel, si daca nu vezi imbunatatiri du-te urgent la medic.

| catalush11 a răspuns:

Hei! poate te-a tras curentul ori ai facut febra musculara! roaga pe cineva sa iti faca un masaj! daca vezi ca tot nu iti trece si tot te doare eu te-as sfatuii sa te duci la medicul de familie!

| patoo a răspuns:

Probabil ai tras curent, sau esti putin gripata... trece.Roaga pe unul dintre parinti sa-ti faca un masaj... happy funda?