| Miruna11111 a întrebat:

Mama mea nu ma crede că sunt bolnavă! Ea spune că ma prefac ca să nu merg la școală! Sunt amețită, mi-e rău și ma doare capul! Cum să îi dovedesc mamei ca sunt bolnavă? Nu m-ar crede niciodată!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa iti faca un consult sa vezi daca intr-adevar ai ceva grav. Daca este o problema medicul iti va da macar o reteta si atunci...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca te-a prins vreodata cu minciuna. Asa ca, du-te la scoala. Tot tie iti faci rau.

| RAY a răspuns:

Du-te la doctor la un consult si adu dovezi de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci analize de sange sa vezi ce ai. Daca intr-adevar te simti asa cauzele ar putea fi multe deci cel mai bine e sa mergi sa vezi despre ce e vorba.

| Kogaion a răspuns:

Banuiesc ca ar trebui sa ai si niste temperatura, sau sa fi mai galbena la fata, chestii de genul. De obicei se vede cand un copil minte. Si daca esti asa racita, nu cred ca iti ardea sa scrii aici de problemele tale si mergeai la doctor.

| Alexandru250201 a răspuns:

Probabil ai mai facut asta in trecut si din cauza asta nu te crede