| RAY a întrebat:

Care a urmat o dieta si un program de execiti fizice pentru un abdomen frumos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Eu,am tinut regim, 3 mese pe zi cu cate 2 gustari.Am consumat multe fructe si legume, de asemenea migdale, nuci, alune, iaurturi degresate.Am facut sport, exercitii cardio si pentru tonifiat abdomenul si nu numai, am luat-o treptat, la inceput faceam doar 15 minute pe zi si incet, incet am ajuns sa fac cate o ora pe zi de 6 ori pe saptamana.
Munceste si vei avea rezultate!

| TrentonChase a răspuns:

Cel mai important pentru un abdomen frumos este pe langa antrenament un "low body fat" (adica sa ai mai putin de 10%) cu cat esti mai slab cu atat se vede mai bine pentru ca dispare grasimea din acea zona, ca sa ai si masa musculara bine dezvoltata si abdomen proeminent este mai greu, necesita multi ani de antrenamet, dar cu cat te apuci mai devreme cu atat vor aparea mai repede rezultatele in viitor!

| Vasy0105 a răspuns:

Eu doar am muncit si am muschi la greulaughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vasy0105):

Din poza nu prea arata muschi la greu, ai pieptul plat si bratele destul de subtiri, spatele firav, nu esti lat in umeri si picioarele destul de subtiri.

Ar trebui sa schimbi alimentatia, e mai importanta decat exercitiile, daca ai doar 3 mese pe zi nu o sa faci "muschi la greu" oricat muncesti

| Vasy0105 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da,recunosc bratele sunt cam subtiri...si inca ceva pot sa mananca 100 de mese pe zi tot asa sunt dar n u stiu de ce.sad

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vasy0105):

Ai metabolismul rapid