| coooooo a întrebat:

Ce exercitii fizice si cate pe zi trebuie sa fac un abdomen frumos? si cam in cat timp?

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Buna, pentru abdomen frumos trebuie sa faci zilnic in jur de 50 de abdomene! iar ca si perioada nu este o regula, depindede organism:*

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns (pentru 10011993):

Este vreo problema daca in primele zile le fac mai incet? Trebuie sa ma obisnuiesc...

| ZaineaM a răspuns (pentru GlontulAreMereuDreptate):

E recomandat sa faci mai putine abdomene in primele zile, daca incepi direct s afaci 50 a doua zi de abia te mai ridici din pat. am patit-o si eu. dupa ce mi-am revenit am inceput cu 10, dupa 20, 30. etc

| Faraidei a răspuns:

Http://www.eva.ro/......31066.html dar depinde si ce mananci si in ce cantitate, timpul difera de la o persoana la alta;)