| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi în prezent cele mai bune metode si exerciții pentru îmbunătățirea NATURALĂ a vederii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gornistu a răspuns:

Morcovii contin vitamina A in cantitate mare dar provoaca constipatie. Acceseaza saitul "renuntalaochelari.ro", gasesti exercitii pentru imbunatatirea vederii.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ba da! Sa mananci mult morcovi si sa bei suc de morcovi! Sa mananci alimente pe baza de vitamina A si caroten!

| Eastwood a răspuns:

Nu exista acest fel de exercitii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca da vreun rezultat vreun exercitiu in privinta vederii.Singura solutie e operatia.

| FunditzaWwW a răspuns:

Mănâncă MORCOVI... legume care conțin vitamina A