| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Care e cea mai ciudata cicatrice, si cum ai obtinut-o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți spun o să ai coșmaruri.

| Hyung17 a răspuns:

Sub buza... Pai ma gandeam si eu sa fac smecherii si mi-a picat o bara fix pe buza de jos happy. Noroc ca nu se vede!

| HIPHOPLIVE a răspuns:

Am intrat cu mana printr-un geam cand alergam si m-am taiat pana la os + multe vene; am o cicatrice de vreo 7, 5 cm laughing