| leeya a întrebat:

Care e inaltimea normala la aproape 13 ani? Cum pot sa cresc in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mariapopa1234 a răspuns:

Heii:*eu am 13, la fel ca tine si am 1.71. sincer, in ziua de azi, noi, copii suntem mult mai dezvoltati decat generatiile trecute. nu stiu ce sa zic, cred ca 1.60-1.65

| leeya explică (pentru mariapopa1234):

Eu sunt fată!

4 răspunsuri:
| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Bai, sa iti zic ceva, nu inteleg de ce voi vreti sa fiti mai inalte, fetele astea oh go on
Habar nu aveti voi cum imbratiseaza piticii. Eu personal daca eram in locul tau as fi vrut sa fiu mai pitica puppy dog eyes
>big grin

| leeya explică (pentru NuSeZiceANONIM):

Ideea e că am 1.65 la 12 ani și 11 luni. Si sunt mică.

| NuSeZiceANONIM a răspuns (pentru leeya):

Eu zic ca ai o inaltime perfecta.