| Jipa95 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva o clinica ORL particulara din Bucuresti specializata in ORL? Am de mai mult timp probleme cu amigdalitele, cat si faringe si caut o clinica cat mai buna.
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hoteteu_Roxana_1986 a răspuns:

As recomanda Clinica Nova, la dna doctor Ioana Voda (apare si la Ce se intampla doctore, mai mereu cand este vorba despre ORL). Cauta pe internet! Am fost la dansa si a fost foarte bine. Sotul cu probleme la amigdale, eu cu probleme de auz.

| Jipa95 explică (pentru Hoteteu_Roxana_1986):

Va multumesc! Mi a mai recomandat si altcineva acel medic.

1 răspuns: