| Matyus_Cristian_2000 a întrebat:

Care este cea mai bună soluție pentru a scăpa de fobia de păianjeni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie "fortat" omul sa cotronaiasca intre panze de paianjeni.
De exemplu, banii lui pusi intre panze de paianjeni, sa fie omul nevoit sa-si scoata banii de acolo. big grin
Dupa un timp sigur se va obisnui.
Metoda sigura, incercata.

| Violleta2022 a răspuns:

Curatenia!
Intr-o casa curata, nu se gasesc gandaci sau painjeni!

| bogdan324 a răspuns:

Joaca half life 2, daca treci de ravenholm esti tare.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sa traiesti cu paianjenii

| AlexDarius3 a răspuns:

Iaţi un paianjen în casă şi ai grijă de el. Până la urmă o să te obişnuieşti.

| NakGeorge a răspuns:

Cumpara o tarantula cu sacul de venin scos. Si ai grija de ea.