| Vernusio a întrebat:

Care este cel mai bun antidepresiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Meditatii Zen!

| aXy99 a răspuns:

Autosugestia.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Increderea in tine si fortele tale.

| untu a răspuns:

Rugaciunea si mananca o tableta de ciocolata neagra KANDIA! Iti sugerez sa mergi si sa participi in fiecare duminica si de sarbatoare la Biserica, la Sfanta Liturghie! Te vei simti mult mai bine si impacat cu Dumnezeu!

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns (pentru Vernusio):

Mananca o patratica-doua cate e nevoie dupa pofta inimii!

| untu a răspuns (pentru Vernusio):

Https://www.pretistet.ro/......acao-80gr/ Este foarte bune pentru sanatate si pentru oboseala si depresie, dar poti sa mananci si niste seminte albe prajite de dovleac sau seminte negre de floarea-soarelui prajite!

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Pentru mine este MUZICA

| andreidincta9699 a răspuns:

Poate e puțin cam ilegal, dar în mod sigur e iarba, muzica şi plimbatul prin natură