| simplegirl2 a întrebat:

Faceti aproape zilnic aceleasi activitati sau mai schimbati activitatile? Daca da, nu vi se pare monoton sa faci zilnic aproape aceleasi lucru?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam da si e aiurea, te apuca depresie dupa o vreme

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nici macar la servici nu seamana o zi/noapte cu alta, mai ales la ce program imbarligat am.
Nu ma deranjeaza monotonia, ma relaxez manifestandu-mi lenea.
Si dup'aia dispar cate 2 zile de acasa.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

La gagici? smug

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca se aliniaza planetele, da. Daca nu, macar la baut. Sau iar dupa vreun 'folsvagăn' paradit pe drum.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

'Alinierea lui Mercur, Venus, Jupiter, Marte şi Saturn va putea fi observată din orice loc de pe Terra, iar dacă vei rata şi acest eveniment, vei mai avea ocazia să fii martorul unuia similar, ce se va produce în octombrie 2018. '

Chestia asta de mai sus s-a întâmplat în 2016.
Cam rar mergi la gagici. Of!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca imi gasesti tu ponturi mai dese, ma indrept!
Sau... Ce faci diseara? smug

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Fac mătănii si aprind lumânări pentru tine sa se alinieze planetele alea mai repede. Vezi ce dedicata sunt? sad Sper să mă răsplătești pe măsură.

Glumeam. Lenevesc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Lasa mataniile si hai sa aprindem... Altcevabatting eyelashes
Eu nu mai am rabdare pana la craciun sad
Vreau acum! In seara asta!

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Îți trimit prin curier atunci, daca arde pipoțica in tine laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ma gandeam sa facem 'posta', imi strici planurile cu curierul tau!

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

No, fac eu un gest drăguț dar acum nu vrei sa ti trimit și un îngeraș care cânta la harpa? Îți stric planurile, asta ebatting eyelashes. Îmi place să strig. Stric*. Scuze.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Poate sa cante si la acordeon, atat timp cat aduce ce trebuie.
Cum adica strigi? Esti fana Nelson? Ce tareeee! O sa strigam amandoi pe geam, toata noaptea? 8->
https://www.youtube.com/watch?v=fGvNuYZnAaw

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ai stricat momentul laughing. Nu vrei si un concurs de strigat/tipat? Am plămâni de cântăcioasă, te acopăr oricând.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Credeam ca e concurs de stricat (momente, planuri).
Facem si cum spui tu, dar oricum te las sa castigi, si sa ma acoperi... Altfel.
Ce zici?batting eyelashes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pot sa te acopăr cu un sac și să te trimit in tarile calde? DAA! VREAU!

| Drimmero a răspuns:

N-am incotro, si mie mi-ar placea sa nu duc grija de nimic, sa ma distrez zi de zi, dar nu am cum asta,, si uite asa e prezenta monotonia.

| anonimg a răspuns:

Pentru mine nu este monoton, pentru ca lucrul meu este in fiecare zi mereu in alta parte.
Si chiar daca fac acelasi lucru, de fiecare data este diferit, si nu exista niciodata doua situatii la fel. Cred ca acesta este motivul pentru care imi place ceea ce fac.

| Nemessys a răspuns:

Fac aceleasi activitati de ani buni...

| GoldenZenith a răspuns:

Eu muncesc aproape zi de zi și e o oarecare monotonie, dar asta îmi permite să și lenevesc.

| deeeaqq a răspuns:

Le mai schimb...

| Eduard619 a răspuns:

Daca ai munca/facultate cam aceleasi le faci.

| munteanuionvictor a răspuns:

Fiecare zi e o surpriză. Bineînțeles că mai trebuie schimbat ceva.

| Raniaa a răspuns:

Nu.