| Anonim97695333thf a întrebat:

Care este durata de viata a unui om cu tumoare pe creier? (Operata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate sti! Poate trai si ani sau zeci de ani, dar poate muri si maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde chiar cat de grav e, fel care te operează stie cel mai bine. Poti muri peste ani si ani, dar poti muri si maine, nimeni nu știe cand/cum/unde mori..Traieste cat are de trăit

| Dana1999 a răspuns:

Pai asta doar cel care te operează ar putea sa ți spună.