| Nedelcu_Ionut_1997 a întrebat:

maicamia a fost operată acum 4 luni avea tumoare pe creier azi a început să o soara capul si a facut semipareza își pierduse memoria pentru câteva momente oare de la ce

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta a intervenit ceva, duceti-o de urgenta la spital, ca nu este bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa știi ca nu sunt neurochirurgi pe TPU. Dacă asemenea simptome nu crezi ca necesita un consult medical de urgenta ci o întrebare pe TPU nu știu ce sa zic

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Este un semn ca trebuie sa mearga la medicul care a opeato si sa ii faca un diagnostic.
Bunicul meu are pierderi de memorie si dureri puternice de cap (cauza =chiaguri de sange pe creier-se poate trata prin medicamente ) si Bunica mea murit de (alzheimer-semnele care le are la inceput -pierderi de memorie ) trebuie sa consulte un Neurolog, bft si INSANATOSIRE GRABNICA!