| fixy a întrebat:

Care pasta de dinti e mai buna colgate sau blend-a-med? happy merci nu ma pot decide de care sa-mi cumparbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Cea mai buna pasta de dinti este aceasta http://forever-aloe-vera.eu/produs/191

| Jigsaw a răspuns:

Salut,eu folosesc Blend-a-med şi cred că este cea mai bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blend-a-med...si eu o folosesc si sunt incantata.nu cred ca o sa o schimb niciodata.

| denise89 a răspuns:

Majoritatea dentistilor sa stii ca folosesc colgate! eu iti recomand colgate total oricare deoarece contine triclosan care inchide "porii" dintelui si ii face mai rezistenti.