| plajistul a întrebat:

Care sunt orele la care libidoul femeii se sincronizeaza cu cel al barbatului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde atat de femeie cat si de barbat.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam 15-17, 17-19, 19-21, depinde de mai multe variabile! obisnuinta, dor, stress, locate, confort, disponibilitatea celuilalt pentru una mica sau normala, sau... si matinal - 5-7!

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Mai nene, ma lasati...vine jupanu noaptea, rupt in doua de beat si sa te tii nenicutule libidou pe el, ca pe ea, nu ai sa vezi, ma lasati? Stii treaba aia cu potriveala? fiecare broasca are si o cheie, da? dar cheia trebuie sa fie valabila mai nene, ca daca este ruginita, sau stramba, sa o ia dracul de broasca si de cheie, ca nimic nu merge mai nenicutule.

| moonY a răspuns:

Ora in care el citeste play-boy, iar ea numara salariul lui

| maya_4030 a răspuns:

Cand el vine acasa rupt-n gura de beat big grin sa vezi cu ce libidou se lasa laughing

| lily1970 a răspuns:

Hai zi-ne tu sa stim si noi.

| want2bMajestic a răspuns:

Noaptea intre orele 10-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orele de sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, da cu ce probleme se confrunta bre, unii! mai, ai neuronu' cam odihnit!