| alexx102428 a întrebat:

Cat costa o nastere cu risc (risc de nastere prematura extrema 24 saptamani) la Euromaterna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| asperger3 a răspuns:

Am gasit lista cu tarife.
Nu am pricem ca sa iti zic tariful dar te poti uita pe site ca sunt unele denumiri de care nu stiu(decat sa spun o prostie mai bine ma abtin)
http://www.euromaterna.ro/servicii-si-tarife/tarife.php