| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă o operatie de extirpare a glandelor sudoripale (la maini si picioare) si unde s-ar putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai face asta? Au si ele rolul lor in organism.

| Adrian2666 a răspuns (pentru darrio2007):

Imi transpira mainile si picioarele foarte tare fara sa fac nimic intelegi? Este foare insuportabil nu poti sa fac nimic ca am mainile si picioarele leoarca, de asta am intrebat unde se poate face o operatiee de asta ca nu mai suport, am incercat toate antiperspirantele posibile si nu dau nicun rezultat.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Sudoripare nu sudoripale.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de medicul si clinica unde se fac aceste operatii.
La subrat se poat face cu succes, dar la picioare nu am auzit sa se poata face asemena operatii.