| AlexDFY a întrebat:

Cat costa operatia de chist sinovial la mana, si cat trebuie sa ma internez? Se face anestezie locala sau totala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu mai bine te duci la doctor si intrebi toate astea? adica asta e parerea mea. Oricum acolo ajungi si e mai bine sa stii direct ce ti se intampla decat sa auzi minciuni si pacaleli pe aici.

| AlexDFY explică (pentru Costel_Alexandru_1994):

Adevarat, iti apreciez parerea, dar sunt unele persoane care s-au operat si poate imi puteau spune.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru AlexDFY):

Sunt cazuri si cazuri un medic iti spune cel mai bine