Întrebare recomandată | Claudia2555 a întrebat:

Cât costa un aparat dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aparat dentar pentru scos dintii, indreptat sau tratat?
la ce anume te referi?

| Claudia2555 explică (pentru Violleta2022):

Îndreptat, cei de sus sunt puțin mai in față

| Violleta2022 a răspuns (pentru Claudia2555):

Preturile difera de la medic la medic. Sunt clinici unde se plateste mai mult, altele mai putin. Sunt variante care se pot folosii si in functie de ce alegi, sunt si tarifele.
Cred ca trebuie sa vizitezi vreo 2-3 stomatologi ca sa aflii pe real ce trebuie facut pentru dintisorii tai, ce materiale alegi si cat au preturile fiecare.

| rolyrols555 a răspuns:

De la cateva sute de € in sus!

| tzuria79 a răspuns:

1700 de lei + daca vrei ceva de calitate

| ExEquTeR123 a răspuns:

5 minute de dragoste orala.

| Tănase_Ioana_2000 a răspuns:

Depinde si de aparatul care il vrei si de cabinet.
Eu mi-am luat mobil care se poate scoate si am dat 17/18 milioane.
Iar cel fix trece de 20 sau chiar 20 de milioane.