Întrebare recomandată | Mariellahh a întrebat:

Cât costa un corset ordopedic pentru coloană?

Mai exact pentru lordoză.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doarintrebatima a răspuns:

Eu am dat pe al meu 1200 lei
.

| Radu007 a răspuns:

1200 lei

| pricinocirina a răspuns:

Nushtiu precis daca e sitiul care il cauti dar http://www.okazii.ro/cautare/corset+coloana.html sper ca te-am ajutat/

| Mariellahh explică:

Ortopedic *, scuze